2026 Being Diary by Paper Pocket
This Being 2026 diary is a companion for starting up, stepping out, finding your feet, falling over, and doing it all again with joy and compassion.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Size: 15 x 21cm (30 x 21cm when open)
Features
- Hard cover
- Spiral bound
- Monday start
- All major Public Holidays and School Term dates for Australian and New Zealand Public Schools
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9781922510792)
| SKU | 9781922510792 |
| Model # | 9781922510792 |
| Barcode # | 9781922510792 |
| Brand | Paper Pocket |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.235m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997