2026 Calendar Yorkie Puppies 16-Month Mini Wall, BrownTrout BT06433
Yorkie Puppies 2026 Mini Wall Calendar
Adorable and already bold, Yorkshire Terrier puppies are bundles of energy. These doll-faced darlings will grow up to be self-assured, affectionate companions. Bring home all the furry fun of Yorkie puppies with this cute calendar.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months spread (September to December 2025)
- Dimensions (W x H): closed 17.8 x 17.8cm, opened 17.8 x 35.6cm
- Format: Mini Wall
Features
- Planning spread for September to December of previous year
- Official major world holidays and observances
- Moon phases, based on Universal Time
- Printed on FSC-certified paper with soy-based ink
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9798330706433)
| SKU | 9798330706433 |
| Model # | BT06433 |
| Barcode # | 9798330706433 |
| Brand | BrownTrout Publishers Inc. |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997