2026 Calendar Unfuk Yourself Day-to-Day Boxed, Andrews McMeel AM97895
Unfuk Yourself 2026 Day-to-Day Boxed Calendar
For a daily kick in the pants urging you to get your sh*t together, this calendar offers tough-love advice and frequently swear-y motivations imploring you to wake up and realize you're a fu*king miracle of being.
Based on Gary John Bishop's New York Times bestselling book of the same name, the Unfu*k Yourself 2026 Day-to-Day Calendar is for fans of self-improvement looking for a no-nonsense approach.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Format: Day-to-day
- Dimensions: 13 x 13cm
- Pages: 640
Features
- No single-use plastic
- Recyclable chipboard easel backer for desk or tabletop display
- Printed on FSC certified paper with soy-based ink
- Full-color tear-off pages
- Day/Date reference on each page
- Combined weekend pages
- Official major world holidays and observances
- Back of pages are blank for notes or shopping lists
- Self-improvement advice and motivation from Unfuk Yourself, Stop Doing That Sht, Do the Work, Wise as Fuk, and Love Unfuked
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781524897895)
| SKU | 9781524897895 |
| Model # | AM97895 |
| Barcode # | 9781524897895 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997