2026 Calendar Toy Story Official 16-Month Square Wall, Pyramid I32583
Toy Story Official 2026 Square Wall Calendar
Keep track of all your appointments & social plans this year with this Toy Story Calendar. Officially licensed and showcasing fantastic artwork, it's going to look great on your wall & will help you stay on top of all those important dates in your life!
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months (September to December 2025) on a page
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- Week starts on Monday
- Previous and forward months reference
- International public holidays and other important dates
- Printed on FSC certified paper with soy-based ink
- Comes with a drill hole for easy hanging
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781804232583)
| SKU | 9781804232583 |
| Model # | I32583 |
| Barcode # | 9781804232583 |
| Brand | Pyramid International |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997