2026 Calendar The World of Nathalie Lete Square Wall, Workman
The World of Nathalie Lete 2026 Square Wall Calendar
Nathalie Lete's unique pop-meets-folk-art style will brighten any room. Step into her magical world filled with hand-painted flowers, bunnies, birds, and more. Fans of art and whimsy will love this joyful calendar that celebrates Nathalie's bright, fairytale-like style!
Workman wall calendars are completely plastic-free! Now printed with an extended paper flap closed with a fully recyclable seal, no more shrink-wrap!
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): closed 30 x 30cm, opened 30 x 60cm
- Format: Square Wall
Features
- Previous and forward months reference
- International holidays, notable dates and moon phases
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9781523531592)
| SKU | 9781523531592 |
| Model # | 9781523531592 |
| Barcode # | 9781523531592 |
| Brand | Workman Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997