2026 Calendar The Tennis Court Square Wall, Workman
The Tennis Court 2026 Square Wall Calendar
Discover a different tennis court from around the world each month and celebrate the global power of tennis. Perfect for avid players and tennis fans.
Workman wall calendars are completely plastic-free! Now printed with an extended paper flap closed with a fully recyclable seal, no more shrink-wrap!
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): closed 30 x 30cm, opened 30 x 60cm
- Format: Square Wall
Features
- Previous and forward months reference
- International holidays, notable dates and moon phases
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9781523533527)
| SKU | 9781523533527 |
| Model # | 9781523533527 |
| Barcode # | 9781523533527 |
| Brand | Workman Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997