2026 Calendar The Legend of Zelda Square Wall, Abrams AM83524
The Legend of Zelda 2026 Square Wall Calendar
Explore the intricate world of Hyrule with this 12-month calendar featuring 13 striking images from the highly acclaimed video game series The Legend of Zelda.
Join our hero Link on a quest to save the kingdom of Hyrule in this 12-month calendar showcasing breathtaking artwork from The Legend of Zelda video game series. Explore the vast, intricately designed world as you encounter well-known characters, including Zelda, Link, Ganondorf, and others. Set out on an epic journey while celebrating one of the most popular video game series of all time.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- Bonus spread for September to December of previous year
- Generous grids for adding appointments and reminders
- Includes major official world holidays and observances
- Moon phases based on Universal time
- Printed on FSC-certified paper with soy-based ink
- Plastic-free packaging
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781419783524)
| SKU | 9781419783524 |
| Model # | AM83524 |
| Barcode # | 9781419783524 |
| Brand | Abrams |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997