2026 Calendar Taylor Swift Official 16-Month Mini Wall, BrownTrout BT07706
Taylor Swift Official 2026 Mini Wall Calendar
Fourteen-time Grammy award-winning artist Taylor Swift is the first and only artist in history to win GRAMMY Album of the Year award four times, the music industry's highest honor. Taylor is a singer, songwriter, musician, producer, and director. She is the most awarded artist in American Music Awards and Billboard Awards history, and a two-time BRIT recipient. She is Billboard's first-ever Woman of the Decade recipient and is their youngest-ever Woman of the Year honoree, and the only artist to have been awarded that title twice. The Taylor Swift official calendar features iconic photographs from her award-winning album, The Tortured Poets Department.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months spread (September to December 2025)
- Dimensions (W x H): closed 17.8 x 17.8cm, opened 17.8 x 35.6cm
- Format: Mini Wall
Features
- Planning spread for September to December of previous year
- Official major world holidays and observances
- Moon phases, based on Universal Time
- Printed on FSC-certified paper with soy-based ink
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9798330707706)
| SKU | 9798330707706 |
| Model # | BT07706 |
| Barcode # | 9798330707706 |
| Brand | BrownTrout Publishers Inc. |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997