2026 Calendar Pampurred Pets 337x240mm Wiro Wall, easy2C 4220
Pampurred Pets 2026 Calendar by easy2C
If you're an animal lover or a pet owner, then this calendar is just for you. Made by the forever popular easy2C calendar, this calendar is perfect for those who struggle with small prints.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): 33.7 x 24cm
- Format: Wiro Wall
Features
- Drilled hope for easy hanging
- Wiro binding
- Previous and forward months reference
- Australian school term dates, public holidays and other significant dates
#Desk #Calendar #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9414084262208)
| SKU | 9414084262208 |
| Model # | 4220 |
| Barcode # | 9414084262208 |
| Brand | easy2C |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.240m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997