2026 Calendar Oasis Official Square Wall, Danilo D74057
Oasis Official 2026 Square Wall Calendar
Enjoy a year of Oasis with this square format calendar, featuring images that fans will love. Each month features a classic image that captures the best of Oasis, along with spacious date panels for appointments and reminders. Officially licensed and printed on premium-quality paper, this is a must-have for any Oasis fan!
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- International public holidays and other important dates
- Printed on FSC certified paper with soy-based ink
- Comes with a drill hole for easy hanging
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781835274057)
| SKU | 9781835274057 |
| Model # | D74057 |
| Barcode # | 9781835274057 |
| Brand | Danilo Promotions Ltd |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997