2026 Calendar Native Flowers Mini Wall, OzCorp CAL201
$4.99
RRP $14.99
SAVE 67%
Only 1 left
2026 Native Flowers Mini Wall Calendar by OzCorp
100% Australian designed by Australian owned company OzCorp. These calendars are practical and affordable.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) W175mm x H175mm, (opened) W175mm x H350mm
Features
- Australian Public Holidays
- Previous and forward months reference
- Week runs Monday to Sunday
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800030791)
| SKU | 9328800030791 |
| Model # | CAL201 |
| Barcode # | 9328800030791 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997