2026 Calendar My Daughter Square Wall, Blue Mountain Arts CA5347
My Daughter 2026 Square Wall Calendar from Blue Mountain Arts
In this 2026 calendar, best-selling poet Susan Polis Schutz celebrates the bond of love between parents and daughters. Susan's eloquent words and the inspiring artwork of Stephen Schutz make this a gift that parents and daughters alike can enjoy and cherish day of the year. This hanging square wall calendar is the perfect gift that will let a daughter know how much she is loved all year through.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): closed 30.5 x 30.5cm, opened 30.5 x 61cm
- Binding: Spiral
Features
- Printed on high-quality textured paper and fully illustrated
- Spiral bound
- Ample space for recording important dates, appointments, and reminders
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9781680885347)
| SKU | 9781680885347 |
| Model # | CA5347 |
| Barcode # | 9781680885347 |
| Brand | Blue Mountain Arts |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997