2026 Calendar Mum's Organiser 16-Month Square Wall, Red Robin RR261192
Mum's Organiser 2026 Square Wall Calendar
Beautiful calendars available in a wide range of stunning designs from Red Robin Publishing. Comes in a matching calendar sleeve, perfect for gifting.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months (September to December 2025) on a page
- Calendar Dimensions (W x H): Closed 30 x 30cm, Opened 30 x 60cm
- Sleeve Dimensions (W x H): 33 x 33cm
- Format: Square Wall
Features
- 6 columns, a column for each family member
- Holidays and observances
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781804428900)
| SKU | 9781804428900 |
| Model # | RR261192 |
| Barcode # | 9781804428900 |
| Brand | Red Robin |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997