2026 Calendar Laugh-Out-Loud Jokes Square Wall, Andrews McMeel AM97857
Laugh-Out-Loud Jokes 2026 Square Wall Calendar
Featuring over 400 family and workplace-friendly jokes, this calendar is sure to please anyone who likes humor that's punny, campy, corny, and sometimes downright silly.
Featuring a joke a day and even more for each monthly spread, this calendar contains over 400 jokes to keep you laughing year-round. Based on the bestselling book series Laugh-Out-Loud Jokes for Kids by Rob Elliott.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- Bonus spread for September to December of previous year
- Generous grids for adding appointments and reminders
- Includes major official world holidays and observances
- Moon phases based on Universal time
- Printed on FSC-certified paper with soy-based ink
- Plastic-free packaging
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781524897857)
| SKU | 9781524897857 |
| Model # | AM97857 |
| Barcode # | 9781524897857 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997