2026 Calendar LANG 365 Daily Thoughts Be Good To Yourself by Nicole Tamarin, Boxed 26991015501
LANG 365 Daily Thoughts Calendar 2026 - Be Good To Yourself by Nicole Tamarin
The Lang 365 Daily Thoughts Boxed Calendar are a distinctive representation of original art created by today's most talented artists.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Size (L x W x H): 8.6 x 8.3 x 3.8cm
- Format: Day to day
Features
- Flip top that converts ino a stand for desks and table tops
- Magnetic closure
- Dimensional cover accent makes this Calendar more giftable
#Boxed #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six #Art
(726225147503)
| SKU | 726225147503 |
| Model # | 26991015501 |
| Barcode # | 726225147503 |
| Brand | LANG |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Assembled Length | 0.086m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.083m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997