2026 Calendar Inspirations A4 Horizontal Wall, easy2C 4223
Inspirations 2026 Calendar by easy2C
Featuring 12 astounding images that inspires, this calendar by easy2C is perfect for those who struggle with calendars with small prints.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Horizontal Wall
- Size (Dimensions Wx H): A4 (closed 29.7 x 21cm, opened 29.7 x 42cm)
Features
- Drilled hope for easy hanging
- Stitched binding
- Previous and forward months reference
- Australian school term dates, public holidays and other significant dates
#Desk #Calendar #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9414084262239)
| SKU | 9414084262239 |
| Model # | 4223 |
| Barcode # | 9414084262239 |
| Brand | easy2C |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997