2026 Calendar In the Garden 16-Month Square Wall, Graphique de France GF44667
In the Garden 2026 Square Wall Calendar
A home and office necessity to keep track of important dates, Graphique de France Square Wall Calendars are made with only the highest quality paper and printing methods featuring stunning, carefully-curated imagery.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- 4 month preview page of following year
- Each page contains before & after preview months
- Includes International public & culturally significant holidays
- 3 languages: English, French, & Spanish
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781664844667)
| SKU | 9781664844667 |
| Model # | GF44667 |
| Barcode # | 9781664844667 |
| Brand | Graphique de France |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997