2026 Calendar Impressionists Slim Wall, Red Robin RR263030
$6.95
RRP $16.99
SAVE 59%
Only 2 left
Impressionists 2026 Slim Wall Calendar
Beautiful calendars available in a wide range of stunning designs from Red Robin Publishing. Comes in a matching calendar sleeve, perfect for gifting.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months (September to December 2025) on a page
- Dimensions (W x H): 15 x 41cm
Features
- Wiro bound with hanger
- Quick tear-off pages
- Monthly spread with writing space for each day
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781837010998)
| SKU | 9781837010998 |
| Model # | RR263030 |
| Barcode # | 9781837010998 |
| Brand | Red Robin |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.410m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997