2026 Easy View Wildflowers Magnetic Wall Calendar by OzCorp
This magnetic calendar is perfect for the fridge or any metal surface.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
Features
- Australian Public Holidays
- Previous and forward months reference
- Week runs Monday to Sunday
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800030937)
| SKU | 9328800030937 |
| Model # | CAL215 |
| Barcode # | 9328800030937 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997