2026 Calendar Cute Animals Square Wall, OzCorp CAL205
$12.99
RRP $22.99
SAVE 44%
Only 1 left
2026 Cute Animals Square Wall Calendar by OzCorp
100% Australian designed by Australian owned company OzCorp. These calendars are practical and affordable.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions: (closed) W310mm x H310mm, (opened) W310mm x H620mm
Features
- Australian Public Holidays
- Previous and forward months reference
- Week runs Monday to Sunday
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9328800030838)
| SKU | 9328800030838 |
| Model # | CAL205 |
| Barcode # | 9328800030838 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997