2026 Calendar Bullmastiffs 16-Month Square Wall, Red Robin RR261090
Bullmastiffs 2026 Square Wall Calendar
Beautiful calendars available in a wide range of stunning designs from Red Robin Publishing. Comes in a matching calendar sleeve, perfect for gifting.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months (September to December 2025) on a page
- Calendar Dimensions (W x H): Closed 30 x 30cm, Opened 30 x 60cm
- Sleeve Dimensions (W x H): 33 x 33cm
- Format: Square Wall
Features
- Notes and to-do section for each month
- Previous and forward months reference
- Monthly grids with ample space for writing daily tasks and appointments
- Holidays and observances
- Astrology dates
- Religious dates
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781804427880)
| SKU | 9781804427880 |
| Model # | RR261090 |
| Barcode # | 9781804427880 |
| Brand | Red Robin |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997