2026 Calendar Boris Vallejo and Julie Bell's Fantasy Square Wall, Workman
Boris Vallejo and Julie Bell's Fantasy 2026 Square Wall Calendar
A Year of Classic Images for 2026
Step into the wondrous world of Boris Vallejo and Julie Bell, full of dark forces, awe-inspiring creatures, and fierce men and women who rule over it all. Dragons, warriors, and witches await. With twelve beautiful full-color paintings and a bonus centerfold poster, fantasy fans will love this calendar by the premier fantasy artists.
Workman wall calendars are completely plastic-free! Now printed with an extended paper flap closed with a fully recyclable seal, no more shrink-wrap!
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): closed 30 x 30cm, opened 30 x 60cm
- Format: Square Wall
Features
- Previous and forward months reference
- International holidays, notable dates and moon phases
#Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(9781523531165)
| SKU | 9781523531165 |
| Model # | 9781523531165 |
| Barcode # | 9781523531165 |
| Brand | Workman Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997