2026 Calendar Birds Slim Wall, The Gifted Stationery GSC26424
Birds 2026 Slim Wall Calendar
The Gifted Stationery Company's Calendars are 100% plastic-free, 100% recyclable and made from 100% FSC certified paper. Front cover is extended with a tear-off flap and is secured to the back cover with a paper sticker.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x H): 14.5 x 42cm
Features
- Wiro bound with hanger
- Quick tear-off pages
- Monthly spread with writing space for each day
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781836227328)
| SKU | 9781836227328 |
| Model # | GSC26424 |
| Barcode # | 9781836227328 |
| Brand | The Gifted Stationery |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.420m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.145m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997