2026 Calendar Avanti Funny Farm 16-Month Square Wall, BrownTrout BT01452
Avanti Funny Farm 2026 Square Wall Calendar
Often funny and always fun, the Avanti brand gives you a humorous way to keep connected with the ones you love. Featuring bold graphics, vivid colors, and fresh, sassy verses, Avanti delivers humor with an attitude.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months (September to December 2025) on a page
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- International public holidays and other important dates
- Previous and forward months reference
- Printed on FSC certified paper with soy-based ink
- Comes with a drill hole for easy hanging
- Plastic-free featuring wrap-around cover with seal.
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9798330701452)
| SKU | 9798330701452 |
| Model # | BT01452 |
| Barcode # | 9798330701452 |
| Brand | BrownTrout Publishers Inc. |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997