2026-2027 2-Year Planner LANG Wild-At-Heart by Barbra Ignatiev, Pocket Month to View 26991071102
LANG 2-Year Pocket Planner 2026-2027 - Wild-At-Heart by Barbra Ignatiev
The Lang 2-Year Pocket Planners are a distinctive representation of original art created by today's most talented artists.
Specifications
- Year: 24 months (January 2026 to December 2027)
- Size (W x H): 8.9 x 16.2cm
- Format: Month to View
Features
- Foil embellishment
- Premium paper stock
- Clear protective cover
- Previous and forward months reference
- International holidays and significant dates
- Moon phases
- Notes space
#Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six #Art
(726225146766)
| SKU | 726225146766 |
| Model # | 26991071102 |
| Barcode # | 726225146766 |
| Brand | LANG |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.162m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.089m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997