2026 13-Month Planner LANG Color My World by Lisa Kaus, Pocket Month to View 26991003178
LANG 13-Month Pocket Planner 2026 - Color My World by Lisa Kaus
The Lang 13-Month Pocket Planners are a distinctive representation of original art created by today's most talented artists.
Specifications
- Year: 13 months (January 2026 to January 2027)
- Size (W x H): 11.4 x 16.5cm
- Format: Month to View
Features
- Foil embellishment
- Premium linen embossed paper and matching jacket
- Previous and forward months reference
- International holidays and significant dates
- Reference calendars
- Moon phases
- Notes and phone number pages
#Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six #Art
(726225147381)
| SKU | 726225147381 |
| Model # | 26991003178 |
| Barcode # | 726225147381 |
| Brand | LANG |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.114m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997