2026 Diary Olympia Quarto Day to Page Wiro PU Cover #15 11003
Olympia 2026 Diary
All Olympia Diaries are printed on environmentally friendly paper.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Day to Page (7am to 9pm, 1/2-hourly)
- Size (Dimensions): Quarto (W194mm x H273mm)
- Quality PU cover
- Wiro bound
Features
- Monthly tab dividers
- 2-year pull-out planner
- Business card holders
- Notepad
- Address book
- Full day Saturday & Sunday
- Conversion charts
- Australian & New Zealand Public holidays and school term dates
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(9321661110039)
| SKU | 9321661110039 |
| Model # | #15 11003 |
| Barcode # | 9321661110039 |
| Brand | Olympia |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997