Olympia 2026 Diary
All Olympia Diaries are printed on environmentally friendly paper.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Day to Page (7am to 9pm, 1/2-hourly)
- Page Size (Dimensions): A5 (W148mm x H210mm)
- Leatherette cover
- Sewn section binding
Features
- Full day Saturday & Sunday
- Priority listings
- Conversion charts
- Australian & New Zealand Public holidays and school term dates
- World holidays
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(9321661500021)
| SKU | 9321661500021 |
| Model # | #9 50002 |
| Barcode # | 9321661500021 |
| Brand | Olympia |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997