2026 Diary Croc A5 Day to Page Casebound Green Last Diary Company CA51GR
2026 Croc Diary by The Last Diary Company
Add some edge to your style with this Croc-embossed texture diary. Available in a variety of colours and sizes, this is perfect for work and personal use.
Specifications
- Year: 2026 (January to December)
- Format: Day to Page (7am to 7pm, Weekdays 1/2-hourly, Weekends 1-hourly)
- Page Dimensions: A5 (14.8cm x 21cm)
Features
- Elastic closure
- Ribbon marker
- Perforated corners
- Australian and International Holidays
- School term dates
- Planners
- Past and future calendars
- General information
- Printed on white paper in easy to read dark green print
(9316435052899)
| SKU | 9316435052899 |
| Model # | CA51GR |
| Barcode # | 9316435052899 |
| Brand | Last Diary Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.148m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997