2025-2026 18-Month Planner Colourful Cats Monthly/Weekly, BrownTrout A05456
Colourful Cats 2025-2026 18-Month Weekly Diary
A weekly/monthly diary for 2026 featuring cute and colourful cats. It's a joy to stay organised all year long with BrownTrout's patterned diaries. Two pages per week, and features a spacious, two-page monthly calendar for each month.
Specifications
- Year: 18 Months (July 2025 to December 2026)
- Size: closed 15.4 x 19.7cm, opened 30.8 x 19.7cm
- Format: Weekly & Monthly Views
Features
- Heavy cover for lasting protection
- Wire-O bound for lay-flat opening
- Inside back cover storage pocket
- Weekly and monthly planner pages
- International, Australian and New Zealand public holidays and special dates
- Southern hemisphere moon phases
#Desk #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9347301105456)
| SKU | 9347301105456 |
| Model # | A05456 |
| Barcode # | 9347301105456 |
| Brand | BrownTrout Publishers Inc. |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997