1.2m USB-C (USB Type-C) to USB-C Cable Reinforced Black
$20.99
RRP $22.99
SAVE 9%
Only 1 left
1.2m USB-C to USB-C Reinforced Cable
Premium aluminium connector housings with soft, durable cable jacket and aramid fibre inside.
Connect to a USB-C (USB Type-C) charger to charge your phone, tablet or iPad Pro. Also ideal for charging your USB-C MacBook, Laptop or Chromebook.
#Travel #Gift #Accessories
(9332902023797)
| SKU | 9332902023797 |
| Model # | CCKVBK12 |
| Barcode # | 9332902023797 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997