Whitehill Barware Stainless Steel Wine Cooler
$76.95
RRP $219.95
SAVE 65%
Only 2 left
Whitehill Barware Stainless Steel Wine Cooler
Adding a touch of class to any celebration or dinner party, this spherical wine cooler with riveted handlesis made from stainless steel and features a timelessmirrored finish and brushed internal surface.
- Material: Stainless Steel
- Dimensions: 27cm W (handle to handle) x 19cm H x 20cm D;Opening -20cm Diameter; Base
- 17cm Diameter
- Presentation: Branded giftbox
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9315698039111)
| SKU | 9315698039111 |
| Model # | WP1713 |
| Barcode # | 9315698039111 |
| Brand | Whitehill |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997