Undated Refill Filofax Minimal A5 Projects and Goals Trackers FF-132685
$12.99
RRP $13.99
SAVE 7%
SOLD OUT
Projects & Goals Tracker Refill A5
Set goals and prioritise to-dos with our A5 Projects & Goals tracker refill, a great aid for speeding up the workload. Designed for your A5 size Filofax Organiser or Clipbook. 56 sheets.
Specifications
- Year: Undated
- Height: 210 mm / Width: 148 mm
- Compatible with: A5 Organisers & Clipbook
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(5059145462902)
| SKU | 5059145462902 |
| Model # | 132685 |
| Barcode # | 5059145462902 |
| Brand | Filofax |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997