Tilley Triple Scented Reed Diffuser 150 mL - Lemongrass FG0760
$27.99
RRP $31.50
SAVE 11%
Only 1 left
Tilley Triple Scented Reed Diffuser
- Lemongrass
Made to the highest quality standards and with the finest quality ingredients to a unique triple scented formula that will last for up to six months. The classic white bottle and natural rattan reeds adds a simple elegance to any interior decor.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267201707)
| SKU | 9317267201707 |
| Model # | FG0760 |
| Barcode # | 9317267201707 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997