Staedtler Noris Club Fibre-tip Pens Assorted Wallet of 10
$3.99
RRP $9.99
SAVE 60%
In Stock
Staedtler Noris Club Fibre-tip Pens
Staedtler Noris Club Fibre-tip Pens, it's not just children who get a lot of fun out of colouring. Adults will also really enjoy using this medium, as the brilliant colours make fibre-tip pens an attractive option.
Features
- Ventilated cap conforming to ISO 11540 and BS 7272-1/2
- Washes easily out of most textiles
- Line width approx. 1.0 mm.
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817339657)
| SKU | 4007817339657 |
| Model # | 320 WP10 09 |
| Barcode # | 4007817339657 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997