Staedtler Noris Colouring Pencils Erasable Pack of 12
$5.95
RRP $8.99
SAVE 34%
SOLD OUT
Staedtler Noris Colouring Pencils Erasable Pack of 12
Anti-Break-System with a white protective coating which reinforces the lead core to increase break resistance
- Brilliant colours
- Wood sourced from certified, sustainably managed forests
- Easy to Sharpen
- Eraser Tips on each pencil.
#School #Office #Stationery
(4007817144312)
| SKU | 4007817144312 |
| Model # | 144 50NC12 |
| Barcode # | 4007817144312 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997