Peter Pauper Press Couple's Date Night Scratch-Off Cards, 340559
Couple's Date Night Scratch-Off Cards from Peter Pauper Press
Whether you've just started dating or have been together for years, this scratch-off card deck for couples will add mystery, play, and spontaneity to Date Night!
Features
- Boxed card set includes: 40 date idea scratch-off cards, 1 rules card, 1 icon hint card, and 2 plastic scratchers.
- Attractively designed box (red with gold foil accents), perfectly packaged for gift-giving.
- Build connection and memories while having fun together!
Specifications
- Cards measure 10.2cm square.
- Sturdy box measures 10.8cm square x 2.3cm deep.
#gift stationery #keepsake #writing #personal journal #blank notebook
(9781441340559)
| SKU | 9781441340559 |
| Model # | 340559 |
| Barcode # | 9781441340559 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Assembled Length | 0.108m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.108m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997