Paper Mate Liquid Paper 7mL Correction Pen Box of 12 S20022081
$36.99
RRP $63.00
SAVE 41%
In Stock
Paper Mate Liquid Paper Correction Pen
Box of 12
Paper Mate Liquid Paper Correction Pen has fast-drying fluid in pen form. Squeeze-control allows easy dispensing and precision tip works for correcting single characters. Corrects ball point, gel, rollerball, and most markers.
Specifications
- Tip size: 1.0mm
- Colour: White
- Volume: 7mL
#Paper Mate #School #Office #Pen
(8854556000418)
| SKU | 8854556000418 |
| Model # | S20022081 |
| Barcode # | 8854556000418 |
| Brand | Paper Mate |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001334000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997