Marja Leena Baby's First Double Handled Mug Pink, Baby Gift, Gibson Gifts 20354
Baby's First Double Handled Mug from Gibson Gifts
This Maria-Leena designed mug is the bee's knees for baby's biggest moments! Crafted of new bone china and microwave/dishwasher safe, it's a long-lasting keepsake for christenings, birthdays, naming days or Christmas.
Features
- Microwave safe
- Dishwasher safe
- Made of porcelain
- Available in pale pink or pale blue
- Designed by Marja Leena with Gibson Gifts manufactured in China
- Box Dimensions (W x D x H): 12 x 8 x 7cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777203542_pink)
| SKU | 9314777203542_pink |
| Model # | 20354 |
| Barcode # | 9314777203542 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997