Marja Leena Baby's First Ceramic Breakfast Set 3-Piece Pink, Gibson Gifts 20355
Baby's First Ceramic Breakfast Set (3-Piece) from Gibson Gifts
This charming 3-piece Breakfast Set comes with a plate, bowl, and cup for your little one, each featuring Marja-Leena's signature Koala design--so cute that it's sure to bring a smile to any child's face! Made of porcelain, it's microwave- and dishwasher-safe, designed to withstand the test of time and be a true keepsake. Packaged in an adorable gift box, it makes an ideal present for a baby's birthday, christening, naming day, or even Christmas.
Features
- Includes: Plate, bowl, cup with handle
- Microwave safe
- Dishwasher safe
- Made of porcelain
- Available in pale pink or pale blue
- Designed by Marja Leena with Gibson Gifts manufactured in China
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777203559_pink)
| SKU | 9314777203559_pink |
| Model # | 20355 |
| Barcode # | 9314777203559 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.095m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997