Got It Covered Lunch Bag Llama Heart, Great For School and Work, SLBLLAMAHEART
$11.95
RRP $17.99
SAVE 34%
Only 2 left
Got It Covered Lunch Bag
- Llama Heart
Spacious and insulated, these groovy lunch bags will keep your lunch, snacks and drinks cool. Double stitched , hard wearing fabric with insulated foil lining inside. Double mesh handle and with Velcro closure to keep your items safe.
#School #Office #Stationery
(9351873002808)
| SKU | 9351873002808 |
| Model # | SLBLLAMAHEART |
| Barcode # | 9351873002808 |
| Brand | Got It Covered |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997