Got It Covered Book Bag
Book Bag / Library Bag with handle flap with velco closure and clear pocket for name label. Heavy Duty Functional and Funky.
Dimensions: 38 x 28cm
#Got It Covered #School #Office #Pen
(9351873005014)
| SKU | 9351873005014 |
| Model # | SBBLEGOMAN |
| Barcode # | 9351873005014 |
| Brand | Got It Covered |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.280m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997