Disney Traditions Figurine 24cm Evil Queen With Magic Mirror, Whitehill 6013067
$98.95
RRP $271.99
SAVE 64%
SOLD OUT
Disney Traditions Evil Queen With Magic Mirror Figurine
Snow White & The Seven Dwarfs, Who's the Fairest One of All?
Jim Shore's unmistakable style evokes a sense of nostalgia with traditional themes, quilt patterns and design motifs. Beautifully hand painted and crafted with intricate styling and attention to detail.
Details
- Material: Resin
- Dimensions: 24cm H x 10cm W x 18cm L
- Packaging: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399361960)
| SKU | 028399361960 |
| Model # | 6013067 |
| Barcode # | 028399361960 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997