Disney Traditions Figurine 13cm Pooh & Piglet, Whitehill 6011920
$74.99
RRP $190.99
SAVE 61%
SOLD OUT
Disney Traditions Pooh & Piglet Figurine
Best friends Piglet and Pooh Bear relax together in this charming Disney creation. A colorful ode to love and friendship, the pair look dashing in classic Jim Shore design.
Features
- Material: Resin
- Dimensions: 13cm H x 13cm W x 19cm L
- Presentation: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399340033)
| SKU | 028399340033 |
| Model # | 6011920 |
| Barcode # | 028399340033 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997