Christmas Globe Lantern Snowing Snowman Family 21cm Xmas Musical Lights Decor
Snowing Globe Lantern with Snowman Family
Brighten your Christmas with swirls of light and sparkle with a Christmas Lantern. A perfect addition to the dining table, living room window or even as a bedside night light, the lantern adds a touch of magic and christmasy to any space!
Specifications
- Lantern Measures (L x W x H): 12cm x 12.5cm x 21cm
- Function: Lights up and plays Christmas music
- Power Source: Battery operated or with USB charger
- Batteries: 3 x AA (not included)
- Care & operating instructions are provided.
#Lighting #Lamp #Reading
(0735850591476)
| SKU | 0735850591476 |
| Model # | JT05-2 |
| Barcode # | 0735850591476 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.125m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997