BLOX FRUITS MYSTERY Diamond Collector Bundle with DLC Code BN3301
BLOX FRUITS Diamond Collector Bundle
Bring home this uncommon jewel from the hit game series Blox Fruits with the 11-piece Diamond Collector Bundle. Remember, with Blox Fruits, you are what you eat!
Bundle Contains
- 1 x Reusable Diamond storage container that doubles-up as a money bank!
- 1 x Legendary DLC Code
- 1 x Premium DLC Code
- 1 x 10cm Exclusive Plush
- 1 x 10cm Mystery Plush
- 2 x Mini Figures
- 1 x Collectable Poster
- 3 x Collectable Cards
Image shows a possible combination only. Product comes as surprise box. Officially licensed Blox Fruits merchandise.
#roblox #game #toy #gift #kids
(810087217648)
| SKU | 810087217648 |
| Model # | BN3301 |
| Barcode # | 810087217648 |
| Brand | Phatmojo |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997