BLOX FRUITS Collectible Mystery Mini Figures with DLC Code 4cm Series 2 MF3311
BLOX FRUITS Collectible Mystery Mini Figure Series 2
The hit game Blox Fruits is here! Collect all of your favorite, magical fruits. Each bag comes with one Mystery Fruit, so you never know what you'll get! Series 2 has 10 different Fruits to collect, including 3 rare chase Fruits! Remember, with Blox Fruits, you are what you eat!
Each bag includes:
- 1 x Mystery Fruit Mini Figure (approx. 4cm)
- A chance to get Physical DLC (1:1 odds), OR BOTH Physical AND Permanent DLC (1:8 odds)
#roblox #game #toy #gift #kids
(810087216054)
| SKU | 810087216054 |
| Model # | MF3311 |
| Barcode # | 810087216054 |
| Brand | Phatmojo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000256000m3 |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997