Ballz Up! Party Game, Hens Night, Bucks Party, Drinking Game MDI GS-BU
$19.99
Only 3 left
Ballz Up! Party Game, Hens Night, Bucks Party, Drinking Game MDI GS-BU
Specifications
- Comes with plastic tub, elastic band, ball on string
#Toy #Collect #Play #Party
(9318051142299)
| SKU | 9318051142299 |
| Model # | GS-BU |
| Barcode # | 9318051142299 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.200m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997