2026 Planner Lush A5 Week to View Padded, The Gifted Stationery GSC26470
Lush 2026 Padded Diary
The Gifted Stationery Company's A5 Diaries comes with a case bound padded cover and ribbon marker.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026)
- Diary Size: 15.3 x 21.7cm
- Page Size: A5 (14.5 x 21cm)
- Format: Week to View
Features
- Previous and current year planners
- Personal information page
- Address book
- Notes pages
- Notable dates (Australia, Canada, New Zealand, South Africa, UK and USA)
- International dialling codes
#Wall #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781836227786)
| SKU | 9781836227786 |
| Model # | GSC26470 |
| Barcode # | 9781836227786 |
| Brand | The Gifted Stationery |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.217m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.153m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997