2026 Diary Fashion Slim Week to View Sunflowers, Design Group YCORDIA4A005
Design Group 2026 Fashion Diary
The IG Design Group's fashion diaries includes a variety of sizes and designs, ensuring there's an option to suit every need.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Dimensions (W x L): 8 x 16cm
- Format: Week to View
Features
- International public holidays and notable dates
- Notes, address book and other information pages
- Made with sturdy, high-quality materials for durability and smooth writing
#Planner #Calendar #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(5012128617867_sunflowers)
| SKU | 5012128617867_sunflowers |
| Model # | YCORDIA4A005 |
| Barcode # | 5012128617867 |
| Brand | Design Group |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997